مبل شویی

مبلمان جزو وسایل مهم و پر استفاده منزل است. به همین خاطر تمیز بودن آن با اهمیت است. با یکبار مبل شویی در سال می توان همیشه مبلی نو داشت.

شستشوی مبل یکی از بهترین راه های نگه داری و افزایش طول عمر مبلمان است.

امروزه مراکز مبل شویی در منزل با بهره بری از نیروهای خبره و همچنین دستگاه های صنعتی مخصوص بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

رفع لکه های قدیمی مبل، تخصص ماست.

هزینه مبل شویی

هزینه مبل شویی براساس ابعاد و اجزا، جنس و نوع لکه ها تعیین می شود. به دلیل هزینه نسبتا پایین مبل شویی، شستشوی مبل پیشنهاد خوبی به جای تعویض مبلمان می باشد.

هزینه شستشوی مبل
150,000 الی 300,000 تومانبه دلیل متغیر بودن قیمت ها
  • شستشوی انواع مبل
  • لکه بری فوق العاده
  • بکارگیری از مود شوینده و دستگاه ها

نکاتی درباره مبل شویی

چگونه لکه های قدیمی روی مبل را از بین ببریم

هر یک از لکه ها به نوعی خاص قابل پاک شدن هستند. در زیر به ۶ مورد از لکه هایی که اصولا مردم از آنها بیزارند پرداخته ایم تا پس از این به راحتی بتوانید آن ها را از بین ببرید.

لکه جوهر

پس از خیس کردن با آب مقداری نمک ریخته و بعد با پنبه مالش دهید. و اگر نتیجه نداد از محلول آب ژاول استفاده کنید.

لکه نوشابه

 برای لکه نوشابه نیز می توان از نمک و شستشو با آب استفاده کرد.

لکه سوختگی یا زردی سیگار

برای شستشوی مبل زمانی که با لکه سیگار کثیف شده است  می توانید از کشیدن حبه قند روی لکه یا کشیدن اسفنج آغشته به شیر استفاده کنید.

لکه میوه

 لکه میوه روی پارچه های سفید رو کافیه با آب و صابون بشویید و اگر پارچه مبلمان پشمی باشد می توانید از آب اکسیژنه ۲۰% و چند قطره آمونیاک استفاده کنید.

لکه چربی

 لکه های چربی را می توان با محلول نمک و الکل از بین برد.

لکه خون

 برای رفع لکه خون می توان بسته به میزان لکه از خمیر نشاسته و آب استفاده کرد.

شستشوی مبل

شستشوی مبل

شرکت های معتبر مبل شویی

امروزه انواع گوناگونی از مبلمان در بازار وجود دارند که هر کدام به روش های مختلفی قابل شستشو هستند. برای شستشوی مبل در هر نوعی می توان به مراکزی مانند پیچ گوشتی اعتماد کرد و درخواست یک متخصص مبل شویی کرد. مراحل درخواست متخصص به این صورت است که پس از اولین تماس، درخواست مشتری در سیستم ثبت و پس بررسی، فاکتور مربوطه به متخصص ارسال می شود تا پس از هماهنگی های لازم در همان ساعت و تاریخ ذکر شده جهت شستشوی مبل در منزل حاضر شود. حتما دقت داشته باشید که پس از انجام کار و تائید تمیزی مبل فاکتور مهر شده را از نیروی کار دریافت نمایید تا در صورت نیاز بتوانید آن را ارائه دهید.

انواع مبلمان

مبلمان از لحاظ جنس و نوع به چند دسته تقسیم می شوند که به دلیل تفاوت جنس خود نحوه شستشوی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. امروزه مبلمان جزو اصلی ترین وسایل منزل، محل کار، رستوران، لابی انتظار و … به حساب می آیند به همین خاطر باید با مبل شویی به موقع در نظافت و پاکیزگی آن بیشتر دقت شود. برای شستشوی مبل که در داخل یک رستوران از آن استفاده می شود باید بیشتر وقت و نیرو صرف شود. چراکه روزانه افراد مختلفی بر روی آن می نشینند و به نسبت یک دست مبل در خانه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

اهمیت گردگیری کوتاه مدت بر نظافت مبلمان

شستشوی مبل هایی که فقط در زمان مهمانی از آن استفاده می شود خیلی خیلی ساده تر است و حتی گاها به مدت زمان بسیار طولانی نیاز به شستشو ندارند و این مسئله هم با انجام کارهای ساده رخ می دهد. به عنوان مثال باید هر چند وقت یکبار گرد و خاک هایی که بدلیل استفاده نکردن بر روی مبلمان نشسته است را از بین برد و یا برای راحتی و طول عمر بیشتر در زمان هایی که مبلمان بلااستفاده مانده اند بر روی آن روکشی کشید و در زمان استفاده آن ها را برداشت. انجام این راه کارهای معمولی نیاز به مبل شویی را در طول سال کاهش می دهد.

مبل شویی

شستشوی مبل تهران

شرکت پیچ گوشتی با داشتن متخصصین مجرب در زمینه مبل شویی در سراسر تهران آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان در اسرع وقت می باشد. پرسنل شرکت آموزش های لازم در زمینه استفاده از دستگاه های شستشوی مبل را دیده اند و آماده انجام امور مشتریان عزیز در تهران می باشند. شرکت های موفق زیادی در تهران با استخدام نیروهای آموزش دیده و استفاده از دستگاه های مدرن توانسته اند جای خود را در بازار خدمات نظافت وسایل منزل باز کنند. با تماس ۲۴ ساعته می توانید از خدمات شستشوی مبل تهران بهره مند شوید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم