نظافت راه پله

نظافت راه پله یکی از مهمترین بخش های نظافت ساختمان به حساب می آید. نظافت راه پله ها معمولا به صورت هفتگی انجام می شود.

شرکت پیچ گوشتی جهت نظافت راه پله ساختمان ها، قراردادی به صورت ماهانه و یا سالانه تنظیم می کند.

هزینه نظافت راه پله ها از مشاعات جدا می باشد. مشاعات شامل حیاط، پارکنیگ، پشت بام و انباری می باشد. در بخش بعدی به هزینه ها اشاره شده است.

قرارداد ماهیانه نظافت راه پله، شامل تخفیف های شگفت انگیزی می باشد.

هزینه نظافت راه پله

هزینه نظافت راه پله بستگی به عوامل خاصی دارد. به طور مثال تعداد طبقات ساختمان در برآورد هزینه بسیار اهمیت دارد. در مرکز خدماتی پیچ گوشتی نظافت کامل هر طبقه از ساختمان به طور معمول ۱۲ هزار تومان می باشد. که حتی این قیمت تعیین شده نیز متغیر است. مثلا اگر راه پله ها در پاگرد خود ۲ واحد داشته باشند قیمت نظافت هر طبقه همان ۱۲ هزار تومان می باشد اما اگر از ۲ واحد بیشتر باشد به ازای هر واحد اضافی مبلغ ۶ هزار تومان به آن اضافه می شود.

پکیج مقرون به صرفه
18,000 تومانبه ازای هر طبقه
نظافت حیاط
15,000 تومانبه ازای یک حیاط
نظافت پشت بام
15,000 تومانبه ازای یک پشت بام
نظافت پارکینگ
10,000 تومانبه ازای هر طبقه

راه پله ویترین خانه شماست

نظافت راه پله شامل تمیز کردن پله ها و نرده های راه پله می شود و دیگر کارهای اضافی نظیر پاک کردن دیوارها و گردگیری درب واحدها هزینه جداگانه خود را دارند. همچنین نظافت مشاعات ساختمان نیز هزینه خود را دارد. به طور مثال نظافت هر طبقه پارکینگ ۱۰ هزار تومان می باشد و یا نظافت حیاط و پشت بام نیز هر کدام ۱۵ هزار تومان می باشد. البته هزینه هایی که ما در این قسمت برای شما شرح دادیم  به صورت جداگانه است و در صورتی که مشتری پکیج های نظافت ما را سفارش دهد (پکیج های مقرون به صرفه) هزینه کمتری خواهد پرداخت که به نفع مشتری است.

پیدا کردن نیروی کار مجرب

در کل برای کسب اطلاعات درباره هزینه نظافت راه پله بهتر است با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند. همچنین از آنجایی که در کشورمان روز به روز قیمت محصولات شوینده نظیر پودر، وایتکس، جرم گیر و… در حال تغییر است توصیه می شود برای استعلام قیمت ها به خواندن این صفحه کفایت نکنید و با تماسی کوچک اطلاعات دقیق در این زمینه کسب نمایید.

هزینه نظافت راه پله

نظافت راه پله تهران

شهر تهران با داشتن جمعیت بیش از ۸ میلیون نفر دارای بیشترین تعداد آپارتمان و شرکت های اداری در سطح کشور می باشد. با توجه به میزان عبور و مرور در ساختمان ها نظافت راه پله یکی از نیاز های همیشگی می باشد. شرکت پیچ گوشتی با جمع آوری نیرو های مجرب و با تجربه در زمینه نظافت ساختمان ها آمادگی خدمات رسانی به همشهریان عزیز در سطح تهران می باشد. همه روزه می توانید از طریق درخواست آنلاین یا تماس مستقیم از خدمات نظافت راه پله تهران در تهران بهره مند شوید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم