خدمات

کلیه خدمات مربوط به منازل، اداره جات، آموزشگاه ها، مراکز دولتی و خصوصی، بیمارستان ها، ساختمان ها و … در شهر تهران پذیرفته می شود. خدماتی نظیر نظافت منزل و یا محل کار، نظافت راه پله، قالیشویی، مبل شویی.

در صورتی که نیاز به هر یک از خدمات ذکر شده داشتید می توانید به دو صورت آنلاین و تماس تلفنی مستقیم سفارش خود را به مشاورین ما اعلام نمایید. برای ثبت درخواست آنلاین کافیست اطلاعاتی نظیر: نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، آدرس و نوع خدمات درخواستی خود را ثبت نمایید.

درخواست خدمات آنلاین

نحوه درخواست خدمات

پس از ثبت درخواست خود و ارسال آن برای ما در کمتر از ۵ دقیقه اولین کارشناس با شما تماس می گیرد. این تماس تلفنی به دلیل آگاهی از صحت سفارش و هماهنگی زمان اعزام نیرو می باشد.

لازم به ذکر است که شرکت خدماتی و تاسیساتی پیچ گوشتی آماده عقد هرگونه قرارداد جهت نظافت هفتگی و یا ماهانه ساختمان ها، مراکز دولتی، آموزشگاه ها و … می باشد. همچنین در صورت عقد قرار داد مدت دار مزیت های ویژه ای شامل حال مشتری می گردد.

اعزام نظافتچی خانم و آقا بنا به درخواست مشتری است با این تفاوت که جهت نظافت راه پله ها به هیچ وجه نیروی خانم اعزام نمی شود. ما کلیه خدمات خود را به صورت سراسری در ۲۲ منطقه تهران ارائه می دهیم.

خدمات پیچ گوشتی

اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی انجام کار دارید، می توانید با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. و یا به صفحات مربوط به هر یک از آیتم های بالا مراجعه فرمایید.

خدمات قالیشویی به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی ارائه می شود. به این خاطر که احتمال ترکیدن لوله و یا نشت آب در منازل و اداره جات قدیمی وجود دارد و برای جمع آوری فرش ها و قالی های خیس شده لازم است که مراکزی به صورت ۲۴ ساعته بتوانند جوابگوی مشتریان باشند.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم