تخلیه چاه

آیا به عملیات باز کردن لوله همان تخلیه چاه می گویند؟ شاید برای شما هم پیش آماده باشد که آب و یا فضولات از چاه بست ها و آبراه های مختلف رد نشود. در برخی مواقع با گذشت زمان و استفاده نکردن از آن قسمت، آب جمع شده تخلیه می شود و می توان با یک محلول لوله باز کن گرفتگی را برطرف کرد. اما اگر گرفتگی با محلول اسیدی باز نشود چه باید کرد؟

در چنین مواقعی گرفتگی از ۲ حالت خارج نیست. حالت اول اینکه لوله دچار گرفتگی سخت شده است و باید از دستگاه های لوله بازکن (دستگاه فنر، تراکم هوا) استفاده کرد. در حالت بعدی ممکن است چاه پر شده باشد و دیگر جایی برای آب و فضولات نباشد. در چنین وضعیتی باید از متخصصین کمک گرفت و با استفاده از تانکر ها و موتور های مکنده قوی عملیات تخلیه چاه را انجام داد.

هزینه تخلیه چاه

محاسبه هزینه تخلیه چاه به چندین عوامل نظیر عمق چاه، مساحت چاه و نوع چاه بستگی دارد. در ادامه با هزینه ها آشنا خواهید شد اما باز هم احتمال متغیر بودن قیمت ها وجود دارد.

تانکر 6000 لیتری
160,000 تومان
تانکر 12000 لیتری
200,000 تومان

شما می توانید با کلیک کردن بر روی درخواست آنلاین سفارش خود را ثبت و به دست ما برسانید. به راحتی می توانید با وارد کردن نام، نام خانوگی، تلفن و آدرس خود، فرم را تکمیل و در آخر با تیک زدن یکی از تانکرها (۶۰۰۰ و یا ۱۲۰۰۰ لیتری) آنرا برای اپراتورهای ما ارسال نمایید. پس از اینکه این فرم به دست ما برسد با شما تماس می گیریم تا زمان دقیق اعزام ماشین را هماهنگ کنیم.

اگر به هر دلیلی قادر به پر کردن این فرم ساده نبودید و یا اطلاع دقیقی از چاه خود برای انتخاب تانکر ۶ و یا ۱۲ هزار لیتری نداشتید، می توانید با فشار دادن دکمه تماس با ما (در پایین صفحه) با مشاورین ما در ارتباط باشید و سفارش خود را تلفنی ثبت نمایید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم