لوله بازکنی

لوله بازکنی به مجموعه خدماتی گفته می شود که جهت باز شدن و یا رفع گرفتگی لوله صورت می گیرد که بهتر است توسط نیروی متخصص انجام شود.

خدماتی نظیر لوله بازکنی شبانه روزی و بدون تعطیلی ارائه می شود.

گرفتگی لوله ها و یا آب راه فاضلاب گاهی اوقات از طریق ریختن مواد اسیدی به داخل لوله برطرف می شود.

اعزام نیروی متخصص در کمترین زمان به سراسر تهران

هزینه لوله بازکنی

هزینه باز کردن لوله بیشتر از همه به متراژ گرفتگی آن بستگی دارد و همچنین شدت گرفتگی لوله نیز می تواند بر بالا رفتن هزینه آن تاثیر مستقیم بگذارد.

لوله بازکنی با فنر کوچک
100,000 تومان6 الی 8 متر
  • استفاده از قویترین موتور
  • بکارگیری از فنر سه نظام
لوله بازکنی با فنر بزرگ
200,000 تومان12 الی 15 متر
  • استفاده از قویترین موتور
  • بکارگیری از فنر سه نظام

دستگاه لوله بازکنی با فنر

دستگاه لوله بازکنی با فنر یکی از بهترین ابزارهای باز کردن لوله به حساب می آید. اجزای اصلی این دستگاه را فنر و موتور محرکه تشکیل می دهند که از یک طرف فنر فلزی وارد دستگاه شده از طرف دیگر به کمک نیروی محرکه موتور با شدن و پیچش خاصی خارج می شود.

دستگاه لوله باز کنی با فنر

ساز و کار فنر دستگاه لوله بازکنی

در پروسه لوله بازکنی این فنر به کمک نیرویی که به وسیله موتور ایجاد میشود وارد لوله گرفته شده می شود و با حرکت به جلو و ضربه زدن، فضولات و آشغال های انباشته شده را خرد کرده و راه آب فاضلاب را باز می کند. فنر لوله بازکنی بسیار مقاوم و منعطف بوده و در اندازه های ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ و ۱۵ متری در بازار موجود می باشد.

انواع دستگاه لوله بازکنی

از رایج ترین دستگاه های لوله بازکنی می توان به دستگاه لوله بازکنی با فنر و دستگاه تراکم هوا اشاره کرد. هر کدام ساز و کار جداگانه دارند و برای نوع خاصی از گرفتگی استفاده می شود. همچنین نمونه های کوچک و دستی از این فنرها نیز موجود است که برای گرفتگی های جزئی می توان از آن استفاده کرد. باز هم تاکید می کنیم که این کار را به یک متخصص لوله بازکن بسپارید تا مانع از بوجود آمدن مشکلات دیگر شوید.

زمان مناسب استفاده از دستگاه لوله بازکنی

بعضی از گرفتگی ها فقط و فقط به وسیله دستگاه لوله بازکنی قابل باز شدن هستند و ریختن محلول اسیدی می تواند به لوله گرفته شده آسیب بزند. به این صورت که محل گرفتگی لوله بسیار شدید است و لایه های بوجود آمده بر روی هم ضخیم شده و راهی برای رد کردن حتی یک قطره آب وجود ندارد. در چنین مواردی محلول ریخته شده ساعت ها بر روی گرفتگی می ماند و موجب خورده شدن تدریجی بدنه لوله می شود و از ضخامت و مقاومت لوله کم می کند.

شرکت خدماتی پیچ گوشتی در کسری از زمان و با نازلترین قیمت خدمات لوله بازکنی شما را انجام می دهد.

نکته :  مطلب دیگری که باید به آن توجه داشت این است که در هر مکانی نباید از دستگاه لوله بازکنی با فنر استفاده کرد. به عنوان مثال اگر راه توالت فرنگی گرفته باشد باید با دستگاه تراکم هوا گرفتگی را برطرف کرد چراکه در صورت استفاده از فنر احتمال ترک، خراشیده شدن و حتی شکستن کاسه توالت وجود دارد.

اسید لوله بازکنی

اسید های لوله بازکنی بسیاری در بازار وجود دارند که می توان آنها را براساس مکان و نوع گرفتگی تهیه و مورد استفاده قرار داد. زمانی که مسدود شدن لوله به دلیل جمع شدن فضولات یا آشغال های جمع شده باشد با ریختن محلول اسیدی می توان رفع گرفتگی کرد. باید دقت داشته باشید که طبق طریقه مصرفی که بر روی محلول نوشته شده است عمل کنید و از خودتان خلاقیت به خرج ندهید.

اسید لوله بازکن

خطرات اسید لوله بازکنی

در زمان لوله بازکنی باید توجه داشت که این محلول ها به دلیل سمی و اسیدی بودنشان می توانند خطرناک باشند، به طور مثال گازی که در هنگام ریختن محلول به داخل لوله از آن آزاد می شود برای ریه ها و دستگاه تنفسی بسیار مضر است و باید در زمان استفاده از آنها بسیار مراقب باشیم و بهتر است از یک ماسک استفاده کرد تا در هنگام آزاد شدن گاز، مسمومیت تنفسی به وجود نیاورد. همچنین این مواد برای پوست هم ضرر دارد و اگر بر روی قسمتی از پوست ریخته شود می تواند باعث سوختگی در آن قسمت شود.

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی یکی از خدمات اضطراری در خانه یا ساختمان می باشد که شرکت پیچ گوشتی تلاش داشته با جذب نیروی های متخصص در سرتاسر تهران به سریعترین شکل ممکن نسبت به رفع نیاز مشتریان خود مبادرت ورزد. همواره می توانید برای انجام خدمات لوله بارکنی تهران با تماس مستقیم و درخواست آنلاین از خدمات ما استفاده کنید.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم