نقاشی ساختمان

 نقاشی ساختمان یکی از کم هزینه ترین و پرکاربردترین تغییرات برای تجربه یه حس جدید در زندگی به حساب می آید.

متخصصین ما در هر نقطه شهر آماده مشاوره و انجام امور نقاشی شما هستند.

نقاشی ساختمان نیاز به آماده سازی کامل و انتخاب لایه های زیرسازی و رنگ مناسب دارد و یک کار تخصصی است.

حتما قبل از شروع نقاشی با کارشناسان مربوطه مشورت کنید

هزینه نقاشی ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان براساس فاکتورهایی چون نوع رنگ، متراژ فضا، زیرسازی مورد نیاز و مقدار رنگ مصرفی تعیین می شود.

* نقاشی ساختمان با رنگ روغن *
رنگ روغن با زیرسازی
19,000 تومانبه ازای هر مترمربع
رنگ روغن بدون زیرسازی
17,000 تومانبه ازای هر مترمربع
* نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک *
رنگ پلاستیک با زیرسازی
15,000 تومانبه ازای هر مترمربع
رنگ پلاستیک بدون زیرسازی
13,000 تومانبه ازای هر مترمربع
* نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک *
رنگ اکریلیک با زیرسازی
18,000 تومانبه ازای هر مترمربع
رنگ اکریلیک بدون زیرسازی
16,000 تومانبه ازای هر مترمربع
* نقاشی ساختمان با رنگ مولتی کالر *
مولتی کالر با زیرساخت رنگ روغن
17,000 تومانبه ازای هر مترمربع
مولتی کالر با زیرساخت رنگ پلاستیک
16,000 تومانبه ازای هر مترمربع
نقاشی ساختمان

نکاتی درباره نقاشی ساختمان

چگونه خانه خود را رنگ کنیم ؟

نقاشی ساختمان یکی قسمت های تعریف شده تعمیر و نگه داری خانه است. نقاشی ساختمان را هم حرفه ای های این کار انجام می دهند و گاهی هم صاحب خانه دست به کار می شود.با توجه به اینکه نقاشی ساختمان هر چندسال یکبار انجام می شود ، سپردن این کار به نقاش های با تجربه بهتر است . در این مقاله نکاتی را از تجربیات متخصصین پیچ گوشتی در زمینه نقاشی ساختمان در اختیار شما به اشتراک می گذاریم.

۱- منتظر خشک بودن هوا بمانید

در دروز های بارانی و برفی به دلیل افزایش میزان رطوبت خشک شدن رنگ دیرتر اتفاق می افتد. بهتر است منتظر باشید هوا خشک شود تا دیوار ها راحت تر خشک شوند.

۲- انتخاب رنگ، یکی از مهم ترین مسایل

یکی از مهم ترین امور در نقاشی ساختمان انتخاب رنگ براساس نوردهی ، اندازه و مهم تر از این سلیقه صاحب خانه است. ابتدا باید چند نمونه رنگ مورد علاقه را در خانه تست کرد و با نور مصنوعی و طبیعی آن ها مقایسه کنید. نور ظهر با نور چراغ در شب رنگ متفاوتی از دیوار به شما نشان می دهد. سپس از بین رنگ های مورد پسند آن ها را روی کاغذ تست کنید که خشک شدن رنگ را هم ببینید.

۳- انتخاب فرچه مناسب و با کیفیت

استفاده از فرچه های مصنوعی به دلیل اینکه آب را جذب نمی کنند برای رنگ هایی که پایه آب دارند مناسب ترند. زیرا به دلیل عدم جذب آب متورم نمی شوند و باعث ایجاد ترک نمی شوند. برای رنگ های با پایه حلال استفاده از فرچه های طبیعی بهتر است زیرا با ساختاری که دارند رنگ را بهتر روی خود نگه می دارند و سطح صافی را نتیجه می دهد. البته فرچه های جدیدی هم ساخته شده که با هر نوع رنگی سازگار است که درصورت عدم اطلاع از پایه رنگ خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

انتخاب غلطک مناسب

۴- غلتک های رنگی مناسب

سه نوع غلتک کوتاه ، معمولی و بلند وجود دارد. که هرکدام برای سطح خاصی استفاده می شوند. غلتک های کوتاه برای سطوح ظریف و غلتک های معمولی برای سطوح معمولی و صاف استفاده می شود. از غلتک های بلند برای سطوح پیچیده استفاده می شود.

برای رنگ آمیزی سقف به دسته غلتک احتیاج دارید. استفاده از دسته غلتک بهتر از استفاده از نردبان متحرک است. با توجه به نیاز به ابزار رنگ آمیزی با بررسی قیمت نقاشی ساختمان متوجه می شوید که سپردن این کار به یک شرکت خدماتی نقاشی ساختمان انتخاب بهتری است.

۵- آماده سازی دیوارها برای نقاشی

قبل از شروع رنگ آمیزی نیاز به آماده سازی سطح مورد نظر دارید. ابتدا حفره ها و ترک های موجود را به کمک بتونه و کاردک پر کنید و مطمین شوید سطح کاملا صاف است. بهتر است با سنباده ریز سطح دیوار را سنباده بزنید تا چسبندگی بهتری اتفاق بیفتد. و سپس سطح دیوار را برس بزنید تا سنباده های باقی مانده پاک شوند. و بهتر است دیوار را قبل از رنگ آمیزی یکبار با آب گرم و صابون بشویید و مطمین شوید صابون کاملا پاک شده و دیوار کاملا خشک است.

۶- لایه رنگ اولیه

لایه رنگ اولیه بخصوص در زمانی که از بتونه استفاده می شود باعث ماندگاری رنگ و چسبندگی بهتر می شود. از طرفی چون ممکن است رنگ با بتونه واکنش متفاوتی داشته باشد و لایه اولیه نتیجه کاملی از رنگ انتخاب شده می دهد.

۷- نگه داری از قلم مو ها در صورت استراحت

در صورتی که کار نقاشی بیش از یک روز طول کشید اگر می خواهید قلم مو ها خشک نشود آن ها را در یک کاور پوشانده و در یخچال بگذارید تا از خشک شدن آن ها جلوگیری شود و نیاز به تمیزکاری دوباره نداشته باشند. فقط نیم ساعت گافی است از یخچال خارج گنید تا دوباره آماده ی کار شوند.

فهرست
Call Now Buttonتماس مستقیم